Contact

Centrale Administratie

A: Postbus 4225, 7200 BE Zutphen
T: 0575 – 533 800
E: info@kdvkindernet.nl
LRKP: n.v.t.

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Bloementuin

A: Kruisbergseweg 29, 7009 BL, Doetinchem
T:
Kantoor:              088 – 93 33 799

Bijtjes:                 088 – 93 33 796

Vlinders:             088 – 93 33 797

Vogels:                088 – 93 33 798

E: bloementuin@kdvkindernet.nl
LRKP: 39 92 57 573

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Kaboutertuin

A: Gebouw Ruimzicht 1, Vordenseweg 12, 7231 PA, Warnsveld
T: 0575 – 700 504
E: kaboutertuin@kdvkindernet.nl
LRKP: 17 25 35 062

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Binnentuin

A:H.G. Gooszenstraat 3, 7415 CL Deventer
T: 0575 – 533 800
E: binnentuin@kdvkindernet.nl

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Stadstuin

A: Coehoornsingel 3, 7201 AA, Zutphen
T: 0575 – 547 010
E: stadstuin@kdvkindernet.nl
LRKP: 16 39 74 445

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Lavendeltuin

A: Lavendelveld 21, 7006 SM Doetinchem
T: 06 – 19380748
E: lavendeltuin@kdvkindernet.nl 
LRKP: KDV 423261484 / BSO 202724165

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.
Locatie Peutertuin Doetinchem

A: Juliana van Stolbergstraat 7, 7009 BC Doetinchem
T: 06 – 29904120
E: peutertuin-doetinchem@kdvkindernet.nl
LRKP: KDV 202732782 / BSO 129868504

 

Contactformulier

Vul hier uw vragen of opmerking in. Wij zullen deze zo spoedig als mogelijk beantwoorden binnen onze openingstijden.